Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane outdoor artificial running track ] mecz 161 produkty.
Polimocznik krzemowy na zewnątrz boiska do koszykówki Podłogi 158 Wydłużenie przy rozciąganiu
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Funkcjonować: | zapobiegająca przesiąkaniu, wodoodporność i wysokie odbicie, anty-uv |
Odkształcenie pionowe 0,9 mm Krzemowa podłoga do koszykówki Poziom 1 Ognioodporna do szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S01 Syntetyczne podłogi do koszykówki z odkształceniem pionowym 0,7 mm
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
CN-S01 46 Twardość Wysokie odbicie Silicon PU Koszykówka Podłoga Wodoodporna dźwiękoszczelna
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Profesjonalne podłogi dla korytarzy koszykówkowych z drewnianą teksturą z certyfikatami RoHS
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Gęstość: | 3mm-10mm |
Podłogi do krytych kortów tenisowych ITF, syntetyczne podłogi z zielonym kortem tenisowym
| Deformacja pionowa:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Łatwa w budowie, ekologiczna podłoga z kryształowego boiska do koszykówki SPU z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | żółty/zielony/niebieski |
| Grubość: | 3-10mm |
Profesjonalna wewnętrzna drewniana tekstura SPU Boisko do koszykówki Podłogi antypoślizgowe Kolorowe
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 3mm-10mm |
| Kolor: | Zielono-niebieski |
CN-S01 Mocne i trwalsze, unikalne podłogi do koszykówki z blokadą spu
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Wodoodporność Drewniane kryształowe podłogi do koszykówki Anti Slide
| Grubość: | 8mm |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoniebieski, niebieski, zielony |
| Podanie: | Plac zabaw sportowych |

