Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ outdoor playground rubber flooring ] mecz 159 produkty.
CN-S01 Mocne i trwalsze, unikalne podłogi do koszykówki z blokadą spu
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
CN-S01 RoHS oraz wodoodporne i dźwiękoszczelne krzemowo-polimocznikowe podłogi do koszykówki
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
Bez toksyczności i bez zapachu i wygodne w budowie Podłogi sportowe do koszykówki SPU
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 8-10 lat |
ITTF CN-S01 Podłogi do koszykówki i wodoodporne podłogi wysokiej jakości
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
CN-S04-C Cryatal Odporna na zużycie warstwa podłogi do koszykówki do szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Kolor czerwony lub drewna lub możesz dostosować |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Athletic PU Bieżnia sportowa Tartan Plastikowa podłoga sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Podłogi sportowe Athletic PU Bieżnia Tartan Plastikowy pas startowy
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Amortyzacja i zmniejszenie obrażeń kostek, stawów i więzadeł SPU Podłogi do koszykówki
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |

