Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm children playground rubber flooring ] mecz 96 produkty.
Podłogi z gumy, żółte podłogi z granulkami EPDM
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | Wiązacz PU: granulat EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Odporność na promieniowanie UV Trwała podłoga z gumy EPDM ITF EPDM Płytki podłogowe
| Nazwa produktu:: | Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z granulatu EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Mieszanka EPDM z PU |
| Podanie:: | Tor do biegania, ścieżka spacerowa, boisko fitness, boisko do ćwiczeń, sport i plac zabaw |
Czerwona gumowa podłoga EPDM Jogging Track Surface Odporna na promieniowanie UV UV
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Przenoszenie laminowanych podłóg z gumy EPDM Ochrona środowiska Nieszkodliwe
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Aplikacja: | tor szkolny lub park |
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,1 |
Czerwona laminowana ruchoma gumowa podłoga EPDM Wodoodporna dźwiękoszczelna antypoślizgowa
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Zastosowanie: | tor szkolny i sale gimnastyczne |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,3 |
EPDM odporna na promieniowanie UV może być stosowana na placach zabaw/parkach/parkach rozrywki
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
3mm gumowe granulki EPDM Fitness Plac zabaw Podłogi antypoślizgowe
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Granulki gumowe EPDM IAAF, granulat gumowy do zabaw dla dzieci ze sztucznej trawy
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd |
| Nazwa produktu:: | Granulaty EPDM do wypełniania placów zabaw dla dzieci ze sztucznej trawy Granulki gumowe EPDM |
Granulki gumowe EPDM o trwałym kolorze, odporne na promieniowanie UV
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, zielony, różne jasne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | kauczuk terpolimerowy etylenowo-propylenowo-dienowy |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
3mm kolorowe gumowe granulki Ochrona bezpieczeństwa Wysoka elastyczność
| Kolor: | niebieski, błękit nieba |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona bezpieczeństwa, odporna na amortyzację |
| Nazwa produktu: | Granulat EPDM, guma EPDM |

