Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ blue outdoor playground rubber flooring ] mecz 115 produkty.
Podłogi z gumy EPDM, gumowe podłogi z niebieskiego placu zabaw na świeżym powietrzu
| Materiał:: | Granulki EPDM i wiązacz PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | Wiązacz PU: granulki EPDM = 1: 5,5 lub 1: 6 |
| Czas realizacji:: | 7-10 dni |
Niebieskie maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu Granulki EPDM na mokro
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Antypoślizgowy plac zabaw na świeżym powietrzu Spoiwo PU EPDM Podłogi gumowe na mokro
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Plac zabaw Płyty gumowe zewnętrzne EPDM Izolacja cieplna Kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 8%-20%, itp. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Podłogi gumowe EPDM Maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu ISO
| Nazwa produktu:: | Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z granulatu EPDM, |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Mieszanie ze spoiwem PU i układanie na ziemi |
| Stosowanie:: | plac zabaw, boisko sportowe, boisko fitness |
Play Park Gumowa podłoga Odporna na ozon Anty UV
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Profesjonalne zewnętrzne podłogi z gumy EPDM na plac zabaw do ćwiczeń / ćwiczeń
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
Odporna na promieniowanie UV podłoga z gumy EPDM 2 mm Bezpieczna dla dzieci podłoga zewnętrzna
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi na plac zabaw |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU i EPDM wlać na miejsce |
| Podanie:: | Gumowy plac zabaw, bieżnia, bieżnia |
Płytki gumowe 2,0 MPa Plac zabaw na świeżym powietrzu Antypoślizgowe ISO14001
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Podłogi z gumy EPDM dla dzieci Podłogi z gumy EPDM Jasny kolor
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |

