Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ athletic pu running track ] mecz 197 produkty.
CN-S02 Silicon PU tenisowe podłogi i przepuszczalność wody 0 mm / min
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Slicon PU Outdoor Basketball Poduszka podłogowa Amortyzacja odbicia
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
Podłogi do koszykówki SPU
| Wartość sprężynowania: | 30 |
|---|---|
| współczynnik tarcia ślizgowego: | 0,53 |
| współczynnik odzysku kompresji: | 97 |
Podłogi sportowe z silikonu PU do korytarza do koszykówki i korytarza do tenisa
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty, może być dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
| Pakiet: | Beczki i palety |
Bezrozpuszczalnikowe spoiwo poliuretanowe z okruchów gumy do granulek EPDM
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Bieżnia, podłogi sportowe, podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
Gumowe spoiwo poliuretanowe na mokro Przezroczyste spoiwo EPDM
| Nazwa produktu:: | Klej PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | Nawierzchnie bieżni, Powłoki podłóg sportowych, Podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Jednoskładnikowy PU |
Jednoskładnikowe poliuretanowe spoiwo żwirowe EPDM SBR Spoiwo
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
Sztuczna trawa syntetyczna trawa wypełniająca granulaty gumowe epdm nietoksyczne
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Zielony kolor Konkurencyjna cena Atrificial Turf Wypełnianie granulatu gumowego Epdm
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |

